Podgorica: Petar Radulović, Andrija Krivokapić(83.Pavle Ćetković), Đorđe Jovičić🟨(70.Kopitović), Shunya Ueda, Matija Vukčević🟨, Balša Mrvaljević, Miloš Vračar (C), Marko Vračar, Nikola Pavlićević🟨 (90+4 Bojanović), Petar Prelević, Kristijan Radunović

Rezervni igrači: Petar Petrović, Mihailo Nedić, Nemanja Radević, Bojan Kopitović, Pavle Ćetković, Marko Popović, Luka Đuretić, Vaso Bojanović

Berane: Zoran Aković🟨 (C), Vasilije Martinović, Stefan Radojević🟨, Matheus Felipe Costa Do O, Uroš Bulatović, Đorđe Magdelinić, Matija Anđić🟨🟥, Vasilije Osmajlić, Matija Ivanović, Vuk Vulević, Nikola Tmušić

Rezervni igrači: Filip Babović, Darjan Šušić, Ericky Gabriel Alves Barreto Carneiro, Vladimir Popović, Viktor Kuč, Nikola Đukić

U  susretu između Podgorice i Berana, ekipa Podgorice uspjela je slaviti minimalnom prednošću od 1:0.

Gol odluke postigao je Balša Mrvaljević u 30. minuti, nakon sjajne asistencije Nikole Pavlićevića. Ovaj pogodak bio je dovoljan da  Podgorica osvoji  sva tri boda u ovom susretu.

Beranci su  pokušavali izjednačiti rezultat tokom cijelog meča, ali nisu uspjeli pronaći put do mreže protivnika. Njihova najbolja šansa za pogodak dogodila se u 44. minuti, kada je Osmajlić uputio snažan udarac koji je pogodio prečku gola Podgorice.

Lopta je potom “šetala” po gol liniji,  Beranci su tražili da sudija Davor Božović pokaže na centar, ali, sudija je odlučio drugačije.

POBJEDA BOKELJA   , GOL 17-GODIŠNJEG BALŠE RADOVIĆA

FK INTERNACIONAL:
Milovan Vujisić (G) Ryo Omori Zarija Kumburović Balša Bulatović (62.Marko Mujović)Tomo Šoć (85.Janjušević) Adil Adžović (62,Košanin) Nikola Radenović (46.Popović) Miloš Radulović Haruki Yamamura Đorđe Mujović (C)(80.Turusković) Jovan Mališić

Rezervni igrači:
Nikola Stevović (G) Matija Košanin Vedad Turusković Nemanja Davidović Miloš Popović Luka Vukčević Bojan Janjušević Marko Mujović 🟨Jovan Đukić

TRENER: Zoran Tripković

BOKELJ:
Stefan Spasojević (G) Adama Jarju(45. Filip Čermelj) Stefan Mršulja Nikola Vukotić🟨 Balša Ćetković Bogdan Rašo Petar Vukčević (73.Balša Radević) Dejan Pepić (C) (61.Mori) Žarko Vilotijević(73.Sklender) Vladan Kordić Igor Poček

Lazar Baltić (G) Eiki Mori Filip Čermelj Đorđe Stešević Drago Bumbar Balša Radević Nebojša Obradović Uroš Vukčević Petar Sklender

TRENER: Slobodan Drašković

Utakmica između Internacionala i Bokelja završila je uvjerljivom pobjedom lidera na tabeli, Bokelja, rezultatom 0-4. Internacional je hrabro krenuo u susret i igrao otvoreno protiv kvalitetnijeg protivnika, ali su se Kotorani uspjeli doći do  prednosti već u 13. minuti golom Vladana Kordića.

U drugom poluvremenu, Petar Vukčević se istakao  u redovima Bokelja, postižući golove u 49. i 57. minuti.

Internacional je imao priliku s “bijele tačke”, ali Đorđe Mujović nije bio precizan, dok je mladi 17-godišnji Balša Radević bio siguran izvođač penala za Bokelj.

Pepić, koji je inače zadužen za izvođenje udaraca s bijele tačke u Bokelju , je izašao iz igre, a Igor Poček je prepustio   loptu mladem  Radeviću koji je s lakoćom pogodio mrežu

BOŽIDAR BUJIŠA  ODLUČIO MEČ U KOTORU

LOVĆEN:
Vuko Vujović (G) Amer Tabak Matija Pejović Benjamin Kacić 🟨 (76.Nikolić)Balša Radović (76. Drmač)  Ilija Radunović(62.Bracanović) Nikola Tripković🟨 Vuko Vicković Božidar Bujiša(60.Vujičić) Risto Vujović🟨 Filip Vujović (C)

Petar Kustudija (G) Savo Stojanović Luka Drmač🟨 Danilo Bracanović Andrija Vujičić Baćo Nikolić Borko Tomašević Nikola Draganić Vladan Kaluđerović

TRENER: Ivan Jablan

ISKRA:
Ivo Marović (G) Kenan Orahovac (69.Šćepanović) Damjan Radulović (55.Rolović) Aleksa Karadžić Siniša Mladenović Ivan Ivanović(55.Globarević) Vlado Gajić (46.Pavićević)Stefan Knežević Miloš Kalezić (C) Petar Tadić (77. Tadić) Bogdan Obradović

Danilo Radošević (G) Marko Vujačić Ognjen Rolović Balša Globarević Marko Šćepanović Milić Bogićević Matija Mijović Pavle Pavićević Marko Stanković

TRENER: Milan Radulo

Veoma važna pobjeda Lovćena na stadionu “Pod Vrmcem”!

U ovoj uzbudljivoj utakmici, ključnu ulogu odigrao je Božidar Bujiša koji je sa svojim četvrtim golom u šampionatu donio pobjedu svom timu.

Gol je postignut u 47. minuti susreta i bio je odlučujući trenutak za utakmicu kako se kasnije ispostavilo.

Iskra je  sve karte bacila na napad, pokušavajući izjednačiti rezultat.

Međutim, lopta bukvalno nije htjela u mrežu. Njihovi napadi su bili uporni, ali nisu uspjeli savladati čvrstu odbranu Lovćena.

ŠKRELJA U SERIJI

OTRANT-OLYMPIC:
Jasmin Agović (G) Stefan Vico Yu Horike🟨 Adnan Alibegu (C) Mladen Marstjepović Edin Karamanaga (59.Karamanga) Anđelo Rudović (90.Kalačević) Halil Muharemović (81.Nishimura) Kristijan Škrelja Balša Banović Hiroki Harada

Arben Mećikukić (G) Ayumu Nishimura Filip Kalačević Edin Đečbitrić🟨 Milun Joković Marko Burzanović Endrit Sefa Elvin Marseni Miloš Krkotić

IGALO:
Šaban Kolić (G) Jovan Popović Boško Dujović Siniša Stanisavić Nihad Balić (79.Borovnica)Ivan Mićunović (57.Alehandro More) Vuk Matejić Miloš Đurđević (70.Đurković) Nelson Augustin Cordoba(79.Dajević) (C) Nikola Popović🟨

Božidar Matejić (G) Raul Otsuru Inoue Paiva De Toledo Pereira Ivan Alejandro More Petar Đurković Janko Vukićević Stefan Čobeljić Boško Borovnica Stefan Dajević Nikola Kosać

Otrant Olympic je bio bolji od Igala u ovoj uzbudljivoj utakmici, rezultatom 2:1.

Otrant je  došao u prednost preko Škrelje  koji je drugu utakmicu uzastopno postigao gol ,  u 29.minutu je bio brz i precizan u šesnestercu Igala  i donio  Otrantu  vodstvo od 1:0.

Nastavak utakmice donio je još jedan gol za Otrant Olympic. Edin Đečbitrić, koji je ušao kao rezervista, postigao je gol u 2. poluvremenu i povisio vodstvo na 2:0. Izgledalo je da će Otrant lakoćom doći do pobjede.

Ipak, u zaustavnom vremenu, mladi igrač Igala, Borovnica, uspio je smanjiti rezultat na 2:1. Otrant je morao biti oprezan do samog kraja utakmice kako bi sačuvao svoju prednost i osvojio tri boda.

GRBALJ  NAPRAVIO PREOKRET

GRBALJ:
David Bjelica (G) Uroš Jovanović 🟨 Stanislav Zeljajić (46. Radenović) Marko Dragićević Jovan Vujović Sava Milić Branislav Janković (C) Bojan Pavićević (80.Grozdanovski) Vasilije Čavor Milan Damjanović Nikola Stanišić (63.Kovačević)

Ivan Božinović (G) Novak Kovačević Darko Grozdanoski Strahinja Iković Veljko Radenović Bojan Stanišić Matija Uskoković Đorđe Ercegović Miloš Vučetić

KOM:
Vlado Vojinović (G) Vladimir Perišić Charles Chinedu Ezeh Luka Mihaljević 🟨(72.Amadi) Petar Barac(72.Vulanović) Slobodan Perišić Vuk Ajković Marko Kažić (C) Petar Radičković Andrija Radonjić 🟨

Demir Adrović (G) Tejiri Moses Opeke Emmanuel Chijugba Amadi Damir Adrović Jovan Mićković Stefan Vulanović Marko Pejović Predrag Radičković

Grbalj je došao do  pobjede protiv ekipe Koma u ovoj dinamičnoj utakmici koja je obilovala tempom i fajterskim stilom igre.

Utakmica je započela sjajnim solom prodorom Vladimira Perišića u 24. minuti, koji je doveo goste u prednost. Ovaj gol je bio njegov 12. gol u prvenstvu.

Međutim, Grbalj se nije predavao i uspio je izjednačiti rezultat prije odlaska na odmor. Marko Dragićević postigao je svoj prvi gol za Grbalj u 41. minuti.

Obje ekipe su nastavile igrati borbeno bez kalkulisanja, a Grbalj je na kraju izašao kao pobjednik. Uroš Jovanović je u 81. minuti postigao efektan gol koji je donio pobjedu Grbalju.