Why us

Anđelo Rudović meč-viner za Otrant Olympic

0VR05685
SUDIJE

Glavni sudija: Mladen Knežević, I pomoćnik: Mirsad Pepić, II pomoćnik: Samir Krnić, Četvrti sudija: Dejan Cimbaljević, Kontrolor suđenja: Blažo Ćetković, Delegat: Vladimir Popović

BOKELJ SASTAV

Otrant-Olympic:
Jasmin Agović (G)
Stefan Vico, Yu Horike, Miloš Mugoša🟨, Adnan Alibegu (C)
Anđelo Rudović(90+3 Đečbitrić), Halil Muharemović, Kristijan Škrelja, Endrit Sefa
Miloš Krkotić (Nishimura), Hiroki Harada

Rezerve:
Arben Mećikukić (G), Ayumu Nishimura, Edin Karamanaga, Milun Joković, Edin Đečbitrić, Filip Kalačević, Marko Burzanović, Elvin Marseni

Trener: Dejan Vukićević

LOVĆEN SASTAV

U utakmici 29. kola, Otrant-Olympic je slavio nad Internacionalem rezultatom 1:0 na svom terenu u Ulcinju.

Anđelo Rudović postigao je odlučujući gol za domaćine u 16. minutu, a to je bio njegov deveti pogodak ove sezone.

Iako se očekivala ubjedljiva  pobjeda  kada je Rudović rano zatresao mrežu gostiju, Otrant-Olympic je ipak teško došao do nove pobjede.

Međutim, treba reći  da je  Internacional danas pružio dobru igru, koji je pokazao veliku borbenost i disciplinu.

Ekipa Zorana Tripkovića nije izgubila kompas nakon ranog primljenog pogotka, već je uspješno sprovodila taktičke zamisli svog trenera.

U 88. minutu, isključen je  talentovani stoper Internacionala  Zarija Kumburović, koji je na “pozajmici” u  iz Budućnosti, dobio crveni karton.

Do kraja meča, Ulcinjani su strahovali za konačan ishod, ali gosti nisu uspjeli da izjednače rezultat.