TOP VIJESTI

BEZ POBJEDNIKA U DERBIJU, PRVIJENAC ISKRE

Nakon što su Lovćen i Otrant igrali neriješeno u subotu, danas je kompletirano 4.kolo Druge lige.

FK INTERNACIONAL101Loss

Ekipa Igala je upisala treći ovosezonski trijumf, i to protiv Internacionala – 2:1 (2:1). Time su Igaljani preuzeli prvu poziciju na tabeli. Gosti su poveli preko Kimure u 16. minutu, ali je brzo uslijedio preokret. Prvo je izjednačio Vico iz penala u 30. minutu, a kroz pet minuta se u strijelce upisao i Čobeljić.

PODGORICA022Draw

Pobjednika nije bilo u Radanovićima, gdje je Grbalj ispustio dva gola prednosti protiv Podgorice – 2 :2 (2:0). Golove za domaće u prvom su dijelu postizali Pavićević i Stojanović, ali je u nastavku Podgorica do boda stigla uz dva pogotka Mrvaljevića

BOKELJ011Draw

U derbiju kola, Kom i Bokelj su na Zlatici podijelili bodove ( 1:1). Zanimljivo je bilo na Zlatici, gdje domaći tim poveo sa bijele tačke golom mladog Vladimira Perišića u 56.minutu, ali su gosti ponovo preko sjajnog Počeka uspjeli da osvoje bod.