3.CFL TOP VIJESTI

Dva derbija u 3.CFL -Sjever : Ibar bolji od Pljevalja, OFK Borac od Brskova

FK POLIMLJE - FK PETNJICA

Remi u Murinu, Polimlje je povelo golom Tomovića u  2.minutu, gol za izjednačenje a ujedno i konačan rezultat utakmice postigao je Dino Adrović sa “bijele tačke u 58.minutu.

FK Polimlje lista strijelaca

FK Petnjica

Utakmica u Rožajama  je igrana za trećeligaske uslove pred rekordnim brojem gledalaca kojih je danas bilo skoro 500. U derbiju kola, lakše nego je očekivano Ibar je savlada ekipu Pljevalja  rezultatom 5:0.

Vec u 1.minutu  Ibar je poveo preko Jakuba Fazlića. U 11. minutu broj 11 domacih Medo Juković evro golom dovodi Ibar do 2 gola razlike. Medo Juković do het trika stize u 32. i 36. minutu za velikih 4:0 na poluvremenu. U drugom dijelu  postavljen je konačan rezulatat derbija  u 62. minutu kada je rezervista Jusuf Fazlić pogodio za 5:0.

FK Ibar lista strijelaca

FK Pljevlja lista strijelaca

FK BRSKOVO- OFK BORAC

U drugom derbiju kola u Mojkovcu , prvoplasirani OFK Borac je bio bolji od domaćeg Brskova, rezultat je bio 0-2. Golove za Bjelopoljce su potigli Luka Ralević u 20.minutu i Branko Vuković u 38.minutu.

OFK Borac lista strijelaca

FK Brskovo Lista strijelaca

OFK GUSINJE - FK GUSINJE

U gradskom derbiju u Gusinju , OFK Gusinje je bilo bolje od gradskog rivala, rezultat je bio 2-0, Utakmicu je riješio Dino Mulamekić golovima u 55. i 88.minutu.