TOP VIJESTI

Ivan Šaćo Ivanović donio Jedinstvu pobjedu u 89 .minutu u Igalu , Arsenal siguran

Tim Vuka Bogavca je u trećem minutu poveo preko Aleksandra Ćulafića, ali je do odlaska na odmor Igalo izjednačilo, a gol postigao Bojan Kopitović.

Činilo se da će Jedinstvo još jednom kiksati, ali je Ivanović vratio ekipu na pobjednički kolosjek.

Jedinstvo ima tri boda više od Arsenala, koji je danas u Tivtu savladao Cetinje 3:1.

Tivćani su u seriji i ovo im je bila četvrta uzastopna pobjeda, a šesta na sedam odigranih mečeva u proljećnom dijelu Druge lige.

Arsenal je protiv Cetinjana poveo već poslije 45 sekundi kada je Ivan Bulatović postigao peti gol ove sezone.

Na 2:0 povisio je Dejan Pepić u 42, ali je Cetinje smanjilo preko Vuka Milačića u 59.

Konačan rezultat postavio je Boris Došljak u 83. minutu.

U derbiju kola Mladost iz Donje Gorice i Bokelj su na “DG areni” igrali neriješeno – 1:1.

U duelu ekipa koje se bore za baraž za Prvu ligu poveli su domaći preko Japanca Senage Naoakija u 60, a konačan rezultat postavio je Kristijan Škrelja u 74. minutu.

Nakon današnje utakmice Bokelj je treći sa 43 boda, dok Mladost ima bod manje.

Remi na “DG areni” iskoristio je Kom koji je na Zlatici bio ubjedljiv protiv Berana – 3:0.

Strijelci za ekipu Anta Drobnjaka bili su Miloš Radulović, Nikola Vujošević i Mirza Hot.

Kom ima dva boda manje od Bokelja, a bod manje od Mladosti.

OFK Titograd i Grbalj su remizirali – 1:1. OFK Titograd je poveo u 13. minutu, a gol je postigao Luka Bojić, dok je konačan rezultat postavio Milan Damjanović.

izvor : vijesti