fudbal BIH

Janketić asistirao -Denković pogađao za Igaman

27.kolo Premijer lige BiH

U duelu 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Igman iz Sarajeva, pod vođstvom trenera Edisa Mulalića, ostvario je važnu pobedu nad Slogom iz Doboja rezultatom 2:0.

Igrali su  na svom terenu, a ključne figure pobedničkog tima bili su napadači  Velizar Janketić i  Stefan Denković. U 21. minutu, Redžić je nespretno reagovao pred svojim golom, dozvolivši Hebiboviću da mu oduzme loptu i postigne vodeći gol za domaće.

Samo minut kasnije, Janketić je svojim “dubinskim” proigravanjem pronašao Denkovića u šesnaestercu, a krilni napadač je mirno savladao golmana Sloge za konačnih 2:0.

Ova pobeda je još značajnija jer Sloga iz Doboja ove sezone igra odlično i bori se za plasman u Evropu. Uspjevši da savladaju ovog ozbiljnog rivala, Igman se značajno približio sigurnijim vodama na tabeli.

Standings provided by Sofascore
  • TOP VIJESTI

BIVŠI REPREZENTATIVAC CRNE GORE NAPUSTIO ZEMUN

April 15, 2024

Nikola Drinčić  okončao svoju misiju u Gornjoj varoši.

TREĆA LIGA SJEVER : TRI POBJEDE GOSTIJU I JEDNA DOMAĆINA

Tokom vikenda odigrane su četiri utakmice 19. kola Treće lige - Sjever, pri čemu su tri pobjede ostvarile gostujuće ekipe Pljevalja, Ibra i OFK Borca. Jedina pobjeda za domaće ekipe ostvarena je od strane ekipe OFK Gusinja.

Pobjede Zete , ilariona, Zabjela

April 14, 2024

Odigrane su 4 utakmice 21. kola 3. lige - Sjever, ostalo je još da se odigra utakmica Zora Spuž - Čelik, koja je počela u 20 časova.

Sećate li se bivšeg reprezentativca Crne Gore Dragana Bogavca?

Posle završetka bogate igračke karijere, Dragan Bogavac , koji sada ima 44 godine  doživio  je radikalnu promenu imidža.