Edvin Kuč i Marko Roganović u timu 28. kola

28.kolo  AlbiMall Superliga

Team of the Week provided by Sofascore

Crnogorski reprezentativac i kapiten aktuelnog šampiona Kosova, Edvin Kuč, izabran je u najbolji tim 28. kola Superlige nakon još jedne impresivne partije.

Kuč je kao kapiten predvodio Ballkani  do pobjede od 2:0 protiv Lirie, a postigao je i drugi pogodak svoje ekipe u 90+2. minutu  susreta. Iskusni vezista tako je nastavio sa sjajnim partijama u ovoj sezoni.

Na golu Lirie bio je Stivi Fašeri, nekadašnji čuvar mreže kluba iz Suve Reke, koji je pružio sjajan otpor i odbranio nekoliko zicera domaćih, on je takođe u idealnom timu kola .

27-godišnji crnogorski defanzivac Marko Roganović, koji nastupa za fudbalski klub Gnjilane na Kosovu, izabran je za najboljeg na svojoj poziciji u 28. kolu kosovske Superlige (.

Njegova ekipa Gnjilane slavila je sa 4:0 protiv Fushë Kosovës, tima u kojem igraju dva Crnogorca Kajošević i Škrijelj.

Bio je to Roganovićev meč – otvorio je golgeterski niz  za svoju ekipu već u 51. minutu.

Ovo je još jedno priznanje za kvalitetne nastupe 27-godišnjeg beka ove sezone. U odličnoj  je formi i vođa je odbrane Gnjilane.

• TOP VIJESTI

"Horde zla" proglasile Crnogorca kapitena Sarajeva najborbenjim igračem sezone

May 20, 2024

Navijačka grupa "Horde zla" će dodijeliti nagradu Ismir Pintol za najborbenijeg igrača sezone FK Sarajeva crnogorskom defanzivcu Miomiru Đuričkoviću. Dodjela nagrade će biti na posljednjoj domaćoj utakmici sezone FK Sarajeva protiv Posušja u ponedjeljak, 17 sati.

Bokelj arhivirao i Podgoricu,  Perišić preuzeo  vrh liste strijelaca

May 19, 2024

Nova pobjeda Bokelja približila je Kotorane osvajanju prvog mjesta

Zeta bolja od ibra posle penal ruleta

May 18, 2024

Zeta je u prvom baraž meču za popunu Druge lige Crne Gore savladala Ibar nakon izvođenja jedanaesteraca.

Nova stranica istorije: Dečić šampion Crne Gore! Rudar posle 18 godina u Drugoj ligi !

Dečić je osvojio titulu. U niži rang takmičenja seli se Rudar iz Pljevalja, dok će u baraž mečevima za opstanak, igrati Mladost iz Donje Gorice i Jedinstvo iz Bijelog Polja.