3.CFL TOP VIJESTI

POBJEDE IBRA, BORCA I BRSKOVA , PLJEVLJA “ODMARALA”

OFK BORAC- FK POLIMLJE

Lider na tabeli OFK “Borac” je rutinski savladao ekipu “Polimlja” rezultat je bio 5-0 za domaćina. Golove za domaću ekipu su postigli Alen Poljak(25.) to je njegov šesti postignut gol u četiri odigrana kola.

Stefan Cvijović (19.), Vidoje Sredojević (60.) , Aleksandar Madžgalj (90.) i Alden Ramović u 22.minutu.

FK GUSINJE - FK BRSKOVO

Pobjeda ekipe “Brskova” u Gusinju , golove za Brskovo postigli su Bane Bulatović (35 i 69.) i  Danilo Ljilajnić (19 i 22.) , gola za FK “Gusinje” postigao je Denijal Čekić.

FK PETNJICA - FK IBAR

Teže nego što se očekivalo u derbiju preko Turijaka fudbaleri Ibra slavili su rezultatom 4-1 protiv neugodne ekipe Petnjice uz još jedan het-trik Meda Jukovića. Nešto opušteniju igru gostiju domaćin je kaznio preko Dina Adrovića u 18. minutu.

Nekoliko promašenih izglednih prilika unijelo je nervozu u gostujuće redove ali do zasluzenog izjednačenja gosti dolaze u 38. minutu kada je odličnu asistenciju Guberinića u gol pretvorio Medo Juković. Tek što je krenulo drugo poluvrijeme Mirzet Murić proigrava Meda Jukovića, a on dolazi do svog drugog gola na meču.

Bratska veza krunisana je u 59. minuta kada Muslija proigrava Meda a ovaj postize drugi uzastopni het-trik. Konačan rezultat postavlja Daris Klica u 63. minutu za dobru uvertiru pred derbi narednog vikenda protiv ekipe Borca.

FK KOMOVI - OFK GUSINJE

Remi u Andrijeveici , “Komovi” su  došli u prednost golom Milisava Deletića u 50.minutu , sve do 86.minuta taj rezulat je bio na snazi kada je Jasmin Radončić donio uzjednačenje   ekipi OFK  “Gusinja”.