Odigrane su 4 utakmice 21. kola 3. lige – Sjever, ostalo je još da se odigra utakmica Zora Spuž – Čelik, koja je počela u 20 časova.

Why us

Zeta rutinski sa Fans Unitedom

imageedit_4_5208683426

Lider 3. CFL – Centar Zeta ostvarila je uvjerljivu pobjedu protiv Fans Junajteda rezultatom 8:0 u 21. kolu .

Gosti su bili oslabljeni neigranjem  čak 4-5 prvotimaca zbog suspenzija, dok je domaćin nastupio u najjačem sastavu.

Strijelci za Zetu bili su Aleksandar Krstović sa dvije precizne akcije u 20. i 49. minutu, Rade Drakić u 74′, Vuk Popović u 32′, Ivan Đurović 47,  te Balša Radusinović sa po dva pogotka u 50′ i 76′. Autogol gostiju  – tačnije  Vujoševića u 58′ zaokružio je rezultat na  Trešnjici.

SASTAVI

Zeta:
Golmani: Danilo Raičević, Matija Đurović
Odbrana: Sreten Peruničić, Balša Radusinović, Stefan Krstović⬆️ (55.Batrović), Aleksandar Krstović
Vezni red: Bojan Matanović, Pavle Mugoša ⬆️(61. Jovićević) Kristijan Filipović, Vuk Popović ⬆️ (59. Aleksandar Krstović)
Napad: Ivan Đurović⬆️ (55.Tripunović), Rade Drakić

Fans United:
Golmani: Miloš Ćetković
Odbrana: Vladimir Vujošević, Boban Nišavić⬆️ (53.Vujičić), Pavle Kovačević, Boris Stijepović
Vezni red: Edin Koljenović ⬆️(53.Burić), Stefan Avedisović
Napad: Aoi Nishide, Lazar Darmanović, Andrija Mugoša⬆️(66.Ađžić)

Golman: Tomo Stijepović
Odbrana: Blendi Ramoci⬆️ (Adžović), Almir Mujahodžić⬆️ (69.Perović), Amel Mustagrudić, Dominik Deda
Vezni red: Gojko Stajkić, Stefan Gačević, Marjan Nikač, Amar Zećirović ⬆️(69.Knežević)
Napad: Mitar Đinović⬆️(54.Amar Mujahođžić), Živko Kaljević (kapiten) ⬆️ (54. Peruničić)

Ilarion:
Golman: Donart Peraj
Odbrana: Blažo Pejović, Matija Šišević ⬆️(46. Debelejvić), Marko Veljović ⬆️ (59.Marković)
Vezni red: Nikola Bjelobrković⬆️ (59. Stefan Vukićević), Pavle Petričević (kapiten), Vuk Lukić, Radomir Drakić⬆️(59. Čelebić)
Napad: Bogdan Đuretić ⬆️(46.Fetić), Bojan Vukićević, Filip Vukićević

STRIJELCI

FK ILARION

15Nikola Bjelobrković 17′
3Petar Čelebić 80′
9Vuk Lukić 53′, 71′

Fudbaleri Ilariona su u 27. kolu  gostovali ekipi Ollmpica i slavili sa ubedljivih 4:0. Ilarion  je tako nastavio sa serijom odličnih igara i rezultata u poslednje vrijeme.

Vuk Lukić je sa još dva pogotka povećao svoj učinak na 21 gol, čime je trenutno prvi strijelac lige. Uz Lukićeve pogotke, mrežu domaćih su tresli i Nikola Bjelobrković i  Pavle Petričević.

Ovom pobjedom, Ilarion je sada na 26 bodova, isto koliko ima i Fans Junajted, čime dijele 6. i 7. poziciju na tabeli. Trener Blagota  Popović može biti zadovoljan partijom svojih pulena, koji su pokazali zašto su trenutno u odličnoj formi.

rolaj me

Zabjelo slavilo u gostima kod Karioka

434788873_7419879551459144_538606869130215109_n

Zabjelo  je  slavilo  na gostovanju kod Karioka. Precizni Mirko Raičević sa dva pogotka, i  po jedan Prelevića i Kneževića, donijeli su gostima pobjedu.

Raičević je sa još dva gola došao na  učinak od 13 pogodaka ove sezone.

SASTAVI

Karioke:
Golman: Ljubomir Lješković
Odbrana: Bojan Vučinić, Balša Drobnjak, Balša Janković⬆️(82.Marinović), Vasilije Mijović⬆️(62.Markišić)
Vezni red: Luka Vučinić, Amer Markišić ⬆️ (82.Kartal), Dino Huremović🟨 (kapiten), Nemanja Šalgo, Andrija Damjanović🟨⬆️(82.Pejović)
Napad: Nebojša Bojanić

Zabjelo:
Golman: Nikola Peličić
Odbrana: Nemanja Debeljević, Andrija Gluščević, Vladimir Vratnica, Miloš Knežević⬆️(71.Pavle Raičević)
Vezni red: Mirko Raičević⬆️(78.Vukčević), Andrija Perišić⬆️(65.Radović), Danilo Vujović ⬆️(65.Prelević9
Napad: Aleksandar Krivokapić⬆️(78.Šofranac), Blažo Džankić (kapiten)

STRIJELCI

FK ZABJELO

Why us

Crvena Stijena teže od očekivanog do 3 boda

345322773_269473078849275_6686792737746372539_n

U susretu između Crvene Stijene i Ribnice, domaća ekipa je došla do pobjede rezultatom 2:0. Gosti su ostali s igračem manje od 32. minuta zbog isključenja Beriše, što im je otežalo zadatak.

Prvi strijelac susreta bio je kapiten domaćina Aleksa Tomašević u 16. minuti. U drugom poluvremenu, rezervisti Stevan Vukadinović dodatno je povećao prednost u 90. minuti susreta.

SASTAVI

Crvena Stijena:

Golman: Vaso Abramović
Odbrana: Mitar Globarević, Luka Racković⬆️ (70.Vukadinović), Lazar Keković, Nikola Ćinćur
Vezni red: Jovan Babović🟨⬆️(60.Lakušić), Luka Vuksanović, Aleksa Tomašević (kapiten), Boško Vukčević⬆️(78.Vukčević), Ognjen Todorović🟨
Napad: Aleksandar Miladinović

Ribnica:

Golman: Aleksandar Nuculović
Odbrana: Bojan Lalić, Ranko Otašević, Ginji Watanabe, Filip Mijović
Vezni red: Loris Kruševci🟨⬆️(69.Popović), Neždet Dautović ⬆️(69.Ajdarpašić), Adin Škrijelj, Nusret Beriša🟥
Napad: Aleksandar Jovanović⬆️(79.Ramović), Mirko Miranović (kapiten)