Jasmin Agović, Mladen Marstjepović(84.Bojan Marstjepović, Balša Banović🟨, Miloš Mugoša, Stefan Vico🟨, Ayumu Nishimura (75-Miloš Krkotić), Filip Kalačević, Anđelo Rudović, Halil Muharemović🟨, Valjmir Nafiu (46.Kristian Škrelja), Hiroki Harada.

Arben Mećikukić, Bojan Marstjepović, Endrit Sefa, Miloš Krkotić, Kristijan Škrelja, Marko Burzanović, Edin Karamanaga, Milun Joković, Adnan Alibegu, Dejan Vukićević

FK OTRANT-OLYMPIC

BOKELJ

Stefan Spasojević, Nemanja Petrović🟨(46.StefanMršulja), Lazar Pajović, Dejan Pepić, Igor Poček, Balša Ćetković, Žarko Vilotijević, Fatih Muković, Marko Bojović, Drago Bumbar, Eiki Mori (54.Petar Vukčević).

Lazar Baltić, Stefan Mršulja, Vladan Kordić, Petar Sklender, Adama Jarju, Bogdan Rašo, Nikola Vukotić, Petar Vukčević, Dragan Mirković, Slobodan Drašković

Glavni sudija: Nikola Dabanović, I pomoćnik: Vladan Todorović, II pomoćnik: Nikola Radulović, Četvrti sudija: Branko Odalović, Kontrolor suđenja: Dragan Drljević, Delegat: Saša Janković

Derbi 25. kola Druge crnogorske lige između Otrant Olimpika i Bokelja završen je bez pobjednika u susretu odigranom na Gradskom stadionu u Ulcinju.

Otrant je imao kolosalnu šansu već u 5.minutu prodor Muharemovića i asistencija za Nishimuru na drugoj stativi ali lopta je dobila čudnu putanju i preskočila japanskog napadača .

Domaći sastav je kasnije  zaprijetio sa slobodnjaka koji je izveo Anđelo Rudović u 17. minutu, međutim odličan je bio golman Bokelja Stefan Spasojević.

Ubrzo nakon toga priliku je imao Marko Bojović za goste, koji je šutirao preko gola, a onda je u jednom napadu izašao sam pred Jasmina Agovića, ali je domaći čuvar mreže intervenisao. Lopta se odbila do Bojovića koji je ponovo pokušao, ali je loptu sa gol-linije izbio Stefan Vico.

U nastavku prvog poluvremena je Drago Bumbar zaprijetio za Bokelj, dok su domaći mogli do prednosti preko Miloša Mugoše koji je šutirao glavom nakon udarača Anđela Rudovića, ali je odlično reagovao Stefan Spasojević.

U nastavku smo gledali otvorenu igri na obje strane. Priliku je imao Balša Ćetković za goste nakon centaršuta Igora Počeka, ali je Jasmin Agović dobro reagovao. Za domaće je najbliže pogotku bio Anđelo Rudović sa distance, međutim Spasojević je novo intervenisao. U završnici je Marko Bojović imao još jednu šansu, ali je Agović odlično zaustavio strijelca Bokelja.

Krajem utakmice obje ekipe su krenule po pobjedu, međutim rezultat se nije mijenjao do kraja. Bokelj ostaje na vrhu tabele sa dva boda prednosti ispred Otrant Olimpi

Why us

Čavor riješio utakmicu u Radanovićima

Lovćen se nije branio i malo je nedostajalo da dodje do remija

David Bjelica, Uroš Jovanović, Novak Kovačević(70.Darko Grozdanoski), Marko Dragićević, Jovan Vujović 🟨, Sava Milić(84.Mihailo Jevremović), Bojan Pavićević(70.Miloš Vučetić), Vasilije Čavor, Marko Đukanović, Jovan Batuta(43.Jovan Batuta), Milan Damjanović.

Ivan Božinović, Darko Grozdanoski, Mihailo Jevremović, Bojan Stanišić, Matija Uskoković, Đorđe Ercegović, Andrija Vukoje, Nikola Stanišić, Miloš Vučetić,

Vuko Vujović, Amer Tabak, Savo Stojanović(68. Luka Drmač), Danilo Bracanović, Benjamin Kacić(68. Andrija Vujičić), Matija Pejović, Nikola Tripković (82.Nikola Draganić), Vuko Vicković, Božidar Bujiša(55.Baćo Nikolić), Filip Vujović, Miloš Radunović 🟨

Petar Kustudija, Luka Drmač, Andrija Vujičić, Ilija Radunović, Baćo Nikolić, Borko Tomašević, Nikola Draganić, Vladan Kaluđerović

Glavni sudija: Marko Ćupić, I pomoćnik: Nikoleta Obradović, II pomoćnik: Ivan Pejović, Četvrti sudija: Martin Minić, Kontrolor suđenja: Miloš Asović, Delegat: Aleksandar Zarubica

Grbalj je došao do nova tri boda nakon pobjede protiv Lovćena na svom terenu. Oba tima su pružila dobru  i zanimljivu igru za gledaoce.

Od samog starta se vidjelo da Lovćen neće se braniti, već da će otvoreno krenuti na Grbalj. To je rezultiralo brojnim prilikama na obje strane. Prekretnica je bila u 25. minutu kada je Vasilije Čavor sjajnim šutem sa distance matirao golmana Vujovića i donio prednost domaćinima.

Prije toga je Božidar Bujiša imao zicer za cetinjske fudbalere koji nisu uspjeli da ga realizuju. Meč je bio izjednačen sve do samog kraja.

Lovćen je pokušavao da uhvati priključak, ali je odbrana Grbalja, predvođena stoperom Đukanovićem, odolijevala do posljednjeg sudijskog zvižduka.

Why us

Adil Adžović sjajnim golom donio bodove Internacionalu

Iskra se “pošteno” ispromašivala…..

INTERNACIONAL:

Milovan Vujisić🟨, Ryo Omori, Takumi Yanagizawa🟨, Zarija Kumburović🟨, Balša Bulatović(86.Toma Šoć), Adil Adžović (90+4 Amar Mathađović), Lazar Rakočević (84.Miloš Popović), Miloš Radulović🟨, Haruki Yamamura🟨, Đorđe Mujović, Marko Mujović,

Nikola Stevović, Vedad Turusković, Amar Methadžović, Nemanja Davidović, Tomo Šoć, Miloš Popović, Aleksa Vlahović, Bojan Janjušević.

ISKRA:

Ivo Marović, Damjan Radulović, Ognjen Rolović, Marko Šćepanović (75. Anđelko Bokan), Balša Globarević (76. Marko Vujačić), Danilo Marković 🟨, Vasilije Vučinić🟨, Stefan Knežević, Miloš Kalezić (80. Vlado Gajić), Pavle Pavićević(57.Filip Perović), Bogdan Obradović (57. Petar Tadić)

Anton Gjolaj, Marko Vujačić, Kenan Orahovac, Milić Bogićević, Vlado Gajić 🟨, Matija Mijović, Anđelko Bokan, Filip Perović, Petar Tadić.

Glavni sudija: Miloš Bešović, I pomoćnik: Srđan Jovanović, II pomoćnik: Vladislav Radenović, Četvrti sudija: Davor Božović, Kontrolor suđenja: Radenko Cvijović, Delegat: Momčilo Malović

Internacional je došao do dragocjenih bodova pobjedom od 1:0 nad Iskrom, a strijelac odlučujućeg pogotka bio je Adil Adžović u 47. minutu, nakon sjajnog šuta sa distance.

Iskra je  propustila neverovatno mnogo prilika, od situacija “jedan na jedan” sa Vujisićem, do gotovo praznog gola! Internacional posle svega vidjenog ima “devet života” i da se nikada ne predaju.

Why us

Berane i Igalo odigrali bez golova...

Podjela bodova  u borbi za opstanak

BERANE:

Zoran Aković, Darjan Šušić 🟨 (80.Viktor Kuč), Vasilije Martinović, Ericky Gabriel Alves Barreto Carneiro, Matheus Felipe Costa Do O, Uroš Bulatović, Đorđe Magdelinić (62. Vasilije Osmajlić), Matija Anđić, Matija Ivanović, Vuk Vulević (75.Mihailo Lončar), Nikola Tmušić.

Rezervni igrači :

Filip Babović, Maksim Đukić, Nemanja Tmušić, Luka Rmuš, Mihailo Lončar, Vasilije Osmajlić, Vladimir Popović, Petar Barjaktarović, Viktor Kuč.

IGALO:

Šaban Kolić, Boško Dujović (74.Miloš Perović), Jovan Popović (61.Ivan Alejandro More), Siniša Stanisavić, Nihad Balić, Ivan Mićunović (55.Nelson Augustin Cordoba), Vuk Matejić, Marko Ivanović, Aleksandar Đukanović, Miloš Đurđević,Stefan Dajević

Miloš Padrov, Ivan Alejandro More, Matija Popović, Petar Đurković, Miloš Perović, Stefan Čobeljić, Nelson Augustin Cordoba, Nikola Popović, Nikola Kosać.

Glavni sudija: Radoje Pajović, I pomoćnik: Uroš Rašović, II pomoćnik: Miloš Vlahović, Četvrti sudija: Luka Pejović, Kontrolor suđenja: Dušan Cvijović, Delegat: Slobodan Minić