OTRANT .OLIMPIC
ARSENAL

Dečić: Nikić, Gjelaj, Ujkaj, S. Milić (od 46. Gavrić), Dreshaj (78. Bogdan Milić), Lulgjuraj (46. Romario Camaj), Augusto (78. Ilir Camaj) , Bajović (46. Božanović), Gjolaj, D. Božović (78.Maraš), Asović

SC Dnipro 1: Jurčuk, Adamjuk, Svatok, Sarapi, Kravec, Mirošćčenko, Babenko, Pihaljok, Rubčinski, Guculak, Kivenda,

U posljednjoj kontrolnoj utakmici Dečića na pripremama u Antaliji, Dečić je odigrao utakmicu protiv ukrajinske ekipe Dnjipra1. Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0.

Treba napomenuti da je mladi Asović imao dvije odlične situacije, ali ih nije pretvorio u gol. Dnjipar 1 je došao u prednost u 55. minuti udarcem s jedanaest metara.

Prethodno je jedan kontakt Ujkaja sudija okarakterisao kao prekršaj za najstrožu kaznu, a strijelac je bio Pikhalyonok. U 73. minuti Dnipro je povisio na 2-0 nakon greške u odbrani Dečića. To je bio konačan rezultat utakmice . Dečić se sjutra vraća u Crnu Goru.