3.CFL TOP VIJESTI

Zeta počela sa remijem, pobjede Zabjela i Čelika

Počelo je prvenstvo  Udruženje klubova FSCG- Centar , Zeta remizirala sa Crvenom Stijenom, pobjede  Zabjela, Čelika i  Titograda , remi Drezge i Ilariona.

Zeta - Crvena Stijena

Crvena Stijena je odoljela ekipi Zete na gostovanju na “Trešnjici”, redjale su se prilike za domaćina  ali fudbalski rečeno lopta nije htjela u gol , ali treba istaći da  je Crvena Stijena na ovoj utakmici igrala bez par standardnih prvotimaca i dosta podmlađena, zato je ovaj bod za njih veliki uspjeh.

FK Čelik - FK Ribnica

Ubjedljiva pobjeda Čelika  u duelu sa Ribnicom, strijelci su  bili  Dejan Janjić (31″, 36″, 79″), Risto Mirković (65″ i 89), Lazar Mučalica (28″) , Andrija Goranović (88″) i Nemanja Nenezić (27″).

OFK Titograd - FK Olympico

OFK Titograd je  utakmicu sa Olympicom  riješio u prvom poluvremenu, trostruki stijelac za ekipu za domaćima bio je Anton Gjonlekiq (10″, 38″ i 43″) u strijelce se još upisao Bogdan Čelebić u 45.minutu.

Podjela bodova u Drezgi , domaćin je stigao do boda u 86.minutu golom dvostrukog strijelca Lazara Martinovića koji je još pogodio u 39.minutu, za Drezgu su još pogadjali Jovan Zejak (13″) i Bojan Lazarević (26″).

Na drugoj strani trostruki strijelac za Ilarion bio je Vuk Lukić (33″, 60″ i 66″), pomogao mu je sa jednim golom Bojan Vukićević u 34.minutu.

Fans United je poveo već u 3.minutu golom  Nikole Radenovića, izjednačio je Vladimir Vratnica u 31.minutu. rezutat od 1-1 bio je do 90.+2  kada je Zabjelo u zaustavnom vremenu došlo do pobjede.

Prvo je  Miloš Vukčević  postigao gol za 2-1, a kasnije u 90.+6 Mirko Raičević je postigao i treći gol za Zabjelo.

FK ZORA SPUŽ- FK POLET STARS

Utakmica u Danilovgradu nije odrigrana, kako nezvanično sazanajemo  FK Iskra nije dozvolila da se na njihovom pomoćnom terenu odigra utakmica.