FK Otrant-Olympic dodatno je osvježio kadar pred narednu sezonu.
Golman Šaban Kolić (22) novi je član kluba. Mladi čuvar mreže prethodnu sezonu (2025/26) provodio je u Jezeru, gdje je nastupio na 12 utakmica u Prvoj crnogorskoj ligi. Kolić je fudbalski put gradio kroz Nacional, Igalo, Jedinstvo i Lovćen, prije nego što je stigao u Jezero.
Napadačke redove pojačao je Stefan Golubović (20), koji u Ulcinj stiže iz Bokelja. Golubović je član mlade reprezentacije Crne Gore.
Sve vijesti, transferi i rezultati 1.CFL i 2.CFL na jednom mjestu — direktno na tvom telefonu.
Instaliraj sada →Podsjetimo, Otrant-Olympic je ranije ovog prelaznog perioda doveo i stoperski par — u klub su stigli Adrijan Rudović, Vasilije Radenović i Srđan Krstović, čime je ekipa iz Ulcinja znatno osvježila odbranu.