Otrant-Olympic pojačanja

Otrant-Olympic pojačao redove sa dva nova igrača

FK Otrant-Olympic dodatno je osvježio kadar pred narednu sezonu.

Golman iz Jezera

Golman Šaban Kolić (22) novi je član kluba. Mladi čuvar mreže prethodnu sezonu (2025/26) provodio je u Jezeru, gdje je nastupio na 12 utakmica u Prvoj crnogorskoj ligi. Kolić je fudbalski put gradio kroz Nacional, Igalo, Jedinstvo i Lovćen, prije nego što je stigao u Jezero.

Napadač iz Bokelja

Napadačke redove pojačao je Stefan Golubović (20), koji u Ulcinj stiže iz Bokelja. Golubović je član mlade reprezentacije Crne Gore.

Rolaj.me Aplikacija
Instaliraj Rolaj.me aplikaciju

Sve vijesti, transferi i rezultati 1.CFL i 2.CFL na jednom mjestu — direktno na tvom telefonu.

Instaliraj sada →

Ranije ojačana defanziva

Podsjetimo, Otrant-Olympic je ranije ovog prelaznog perioda doveo i stoperski par — u klub su stigli Adrijan Rudović, Vasilije Radenović i Srđan Krstović, čime je ekipa iz Ulcinja znatno osvježila odbranu.

Translate »
Viber WhatsApp Messenger Link