Drezga:Maras – Saša Đurišić 🔄 /90+2 Krkanović/- Milovan Vlahović – Omar Lekić – Aleksandar Bošković – Nikola Dobrović – Bojan Lazarević🔄 /75.Zejak/ – Nikola Petrović🟨 🔄/75.Purić/ – Željko Zlatičanin🔄 /75. Džaković/ – Lazar Martinović – Pavle Turković🟨🟥

Crvena  Stijena: Luka Đurašković – Mitar Globarević – Lazar Keković – Nikola Ćinćur – Jovan Babović🟨 – Luka Vuksanović – Aleksa Tomašević🟨 – Boško Vukčević – Aleksandar Miladinović🟨 – Aleksandar Raičković🟨 – Miloš Pejurić🟨

9Bojan Lazarević 31′
1Lazar Martinović 27′, 59′

Crv. Stijena

SUDIJE

Glavni sudija: Milan Asanović, I pomoćnik: Božidar Škatarić, II pomoćnik: Balša Maraš, Kontrolor suđenja: Veselin Đuranović, Delegat: Miloš Janković

U 22. kolu Treće lige – Centar, Drezga je pobijedila Crvenu Stijenu rezultatom 3:2, upisavši tako petu pobjedu ove sezone.

Utakmica je počela u znaku gostiju, kada je Raičković doveo Crvenu Stijenu u prednost pogotkom u 23. minutu.

Međutim, domaćini nisu dugo čekali na izjednačenje – Lazar Martinović postiže gol u 27. minutu, vraćajući rezultat na početak.

U 31. minutu, Drezga vodo 2-1 golom Bojana Lazarevića. Ali , Crvena Stijena e nije predavala ,  u 54. minutu uspjeva izjednačiti rezultat preko Pejurića.

Ipak, presudni trenutak meča dogodio se u 59. minutu, kada je Lazar Martinović, strelac prvog gola za Drezgu, postigao i pobjednički pogodak za konačnih 3:2.

Treba reći da je Drezaga od 70.minuta igrala sa igračem manje , Pavla Turkovića, zbog dva žuta kartona.

Pobjedom , Drezga ide na 29 bodova, dok Crvena Stijena, pored poraza, i dalje drži 5. mjesto sa 32 boda.

rolaj me

Fans united brojao do 8 protiv Zore Spuž

FANS UNITED: Marko Damjanović (G) – Marko Kostić🔄 /69.Vujičić/ – Lazar Darmanović – Miloš Ćetković 🔄/80.Adžić// – Edin Koljenović 🟨- Milić Popović (C) – Pavle Kovačević – Aoi Nishide 🔄/80.Nišavić/ – Andrija Mugoša 🔄/55.Burić/ – Stefan Avedisović – Boris Stijepović🔄 /80.Novović/

ZORA SPUŽ: Stefan Mrđenović (G) – Šćepan Barjaktarević🟨 – Filip Mitrović 🟥- Filip Radulović – Muhamed Ciriković 🔄/85. Ćiriković) – Nikola Babić – Eldin Zećirović🟨 – Enis Hot🔄 /73.Novović/ – Nikola Jovanović (C) – Luka Pejović – Andrija Vujisić

SUDIJE

Glavni sudija: Filip Spasojević, I pomoćnik: Miloš Damjanović A., II pomoćnik: Vidak Maraš, Kontrolor suđenja: Darko Gašić, Delegat: Davor Radulović

Utakmica Fans Uniteda i Zore Spuž je već u 11. minutu doživjela prekretnicu kada je Filip Mitrović iz Zore Spuž dobio crveni karton, što je znatno otežalo situaciju gostujućeg tima.

Od tog trenutka, Fans United je preuzeo inicijativu i počeo da stvara brojne šanse. U 28. minutu, Stefan Avedisović je postigao prvi gol za domaćine. 13 minuta kasnije, Aoi Nishide udvostručio je prednost Fans Uniteda.

U 41. minutu, ponovo je Nishide zatresao mrežu gostiju, osam minuta kasnije (49″), Darmanović je povećao na 4-0.

Zora Spuž je uspjela da smanji na 4-1 golom Barjaktarevića iz penala, Fans United nastavio je da kontroliše igru i u nastavku meča postigao još četiri gola – Avedisović, Stijepović, Burić i ponovo Darmanović.

Why us

Prva pobjeda Ribnice u prvenstvu

RIBNICA:
Aleksandar Nuculović (G), Marjan Dragaš, Bojan Lalić, Bajram Adžović, Ervin Ćorović, Ranko Otašević🟨🔄/88. Otašević/ , Ginji Watanabe🟨 , Loris Kruševci🔄 /55.Murić/ 🔄/80.Jovanović/, Adin Škrijelj 🔄/88.Popović/, Mirko Miranović (C), Neždet Dautović🔄 /55.Mijović/

KARIOKE:
Ljubomir Lješković (G), Bojan Vučinić🟨 , Balša Drobnjak 🔄 /56.Kartal/, Balša Janković, Luka Vučinić🟨🔄/78.Marinović/ , Amer Markišić 🔄/78.Pejović/, Dino Huremović (C), Nemanja Šalgo, Matija Vukoslavović, Nebojša Bojanić 🔄 /56.Pavićević/, Vasilije Mijović🔄 /46.Markišić/

STRIJELCI

FK RIBNICA

FK KARIOKE

46Amer Markišić 12′

SUDIJE

Glavni sudija: Aleksandar Živaljević, I pomoćnik: Damjan Vidić, II pomoćnik: Jovana Ceklić, Delegat: Kristjan Plumaj

U 22. kolu Treće lige -Centar , ekipa Ribnice konačno je dočekala svoji “pet minuta”. Nastupajući pred svojim navijačima, domaćini su ostvarili pobjedu od 4:1 protiv ekipe Karioke. Ovo je prva ovosezonska pobjeda Ribnice.

U 10. minuti, napadač Ervin Ćorović postigao je prvi gol i doveo Ribnicu u vodstvo. U 12. minuti, Amer Markišić izjednačio je za Karioke.

U 24. minuti, Ćorović je postigao drugi gol i udvostručio prednost Ribnice. Sredinom drugog poluvremena, u 55. minuti, Bajram Adžović povećao je prednost domaćina.

U završnici susreta, u 86. minuti, Aleksandar Jovanović postavio je konačnih 4:1 za domaćine.

Why us

Zeta pobjegla Titogradu na +11

OFK TITOGRAD:

Vladimir Marović (C) (G) – Nikola Matanović  🔄/78.Kljajević/ – Stefan Radulović – Takuto Hamazaki – Luka Lakušić 🔄 /84.Dubljević/- Bogdan Čelebić 🟨- Matija Gardašević🔄/78.Krkanović/ – Ilija Kovačević 🔄/84.Berišaj/ – Jakša Baošić – Vuk Pejović 🔄 /46.Gjonlekiq/- Emir Spahić🟨

ZETA:

Danilo Raičević (G) – Pavle Mugoša – Kristijan Filipović 🟨- Sreten Peruničić (C) – Vuk Popović🔄/60.Batrović/ – Stefan Krstović – Bojan Matanović – Rade Drakić 🔄/68.Krstović/ – Ivan Đurović 🔄/80.Tripunović/ – Balša Radusinović – Aleksandar Krstović

STRIJELCI

OFK TITOGRAD

16Bogdan Čelebić Midfielder 8′

Zeta

SUDIJE

Glavni sudija: Manojlo Sekulić, I pomoćnik: Marko Bulatović, II pomoćnik: Vasko Dragojević, Delegat: Predrag Stojanović

U 22. kolu Derbija na Starom Aerodromu, OFK Titograd je dočekao FK Zetu, Zeta je bila bolja i pobijedila rezultatom 1:3, ovom pobjedom Zećani su pobjegli na +11 u odnosu na današnjeg protivnika.

Titograd je poveo već u 8. minuti, ali je Zeta uspjela izjednačiti u finišu prvog poluvremena golom Sretena Peruničića u 45+2. Međutim, najbolji strijelac Zete, Aleksandar Krstović, donio je pobjedu svom timu golovima u 61. i 85. minuti utakmice.

Ovom pobjedom Zeta je zacementirala prvo mjesto na tabeli, i već je mislima u baražu za popunu Druge lige Crne Gore, gdje ih čekaju Ibar i Budva.

Why us

Zabjelo rutinski sa Olympicom

Zabjelo je pobijedilo Olympico rezultaom 2:0, prvo poluvrijem je završeno bez golova , a onda u 65.minutu dva gola za Zabjelo.

Prvo je Miloš Knežević pogodio za domaćina a onda u istom minutu Enes Ađžović je postigao autogol.

Kapiten Zabjela Aleksandar Krivokapić nije iskoristio penal 52.minutu .