OFK GRBALJ

8Bojan Pavićević Midfielder 40′

PODGORICA NAJBOLJI STRIJELCI

Podgorica nastavlja sa odličnim igrama ,  “Bebe” trenera Igora  Lukovca pružaju sjajne igre na terenu.

U  meču sa direktnim konkurentom za baraž ekipom Grblja , Podgorica je povela već u 4. minuti golom stopera Đorđa Jovičića (nekadašnjeg igrača Zvezde, Boaviste i Trenčina), koji je postigao treći pogodak ove sezone.

Podgorica se već našla u baražu za popunu prve lige, teško i matematički neko da ih osujtei.

May 5, 2024

Uzbudljiva derbi utakmica odigrana je u Super ligi   Uzbekistana u 6. kolu između prvoplasiranog Andižona i Songdiane pred punim stadionom.

DEČIĆ SVE BLIŽE TITULI , RUDAR DRUGOJ LIGI

May 4, 2024

U utakmici odigranoj u Pljevljima, Dečić je riješio sve u prvih sedam minuta, postigavši dva gola i usmjerivši Rudar prema Drugoj ligi.

Mornar "protutnjao" kroz Bijelo Polje ka Evropi

May 4, 2024

Nakon ove pobjede, Mornar se nalazi na trećem mjestu, sa dva boda više od Sutjeske koja je kod kuće izgubila od Petrovca rezultatom 1:0

Da li znate kome je dosuđeno najviše penala u Meridianbet 1.CFL ? A kome nijedan?

May 3, 2024

U dosadašnjem toku Meridianbet 1.CFL odigrano je 32 kola, a dosuđeno je ukupno 31 penal.  Na listi ekipa s najviše dosuđenih penala u njihovu korist su Dečić s 6 penala i Budućnost s 4 penala.   Iznenađujuće, ekipi Petrovca nije dosuđen nijedan udarac sa bijele tačke u 32 kola.