2. CFL TOP VIJESTI

Otrant bolji od Igala, Bokelj raspucan protiv Internacionala

Danas su odigrane četiri utakmice 18. kola 2. CFL. Bokelj je savladao Internacional i preuzeo vrh tabele, ali Podgorica ima utakmicu manje koja je odložena sa ekipom Berana.

Otrant je bio bolji od Igala u gostima. Dvije utakmice su završene remijem, jedna u Danilovgradu, a druga na Zlatici

FK BOKELJ- FK INTERNACIONAL

Baba Musa Alhasan u 19. minutu probio je načeo je goste pod Vrmcem za vođstvo domaćeg sastava. Internacional je 41. izjednačio preko napadača Igora Vukčevića.

Očekivalo se da će se gledati zanimljiv duel. Ipak, u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena kapiten Bokelja Dejan Pepić pogodio je za 2:1.

U drugom poluvremenu sve je bilo u znaku Kotorana. Pepić i Vladan Kordić pogodili su za konačnih 4:1, dok je Internacional nastavio loš niz.

OFK IGALO - FK OTRANT OLYMPIC

Otrant se dugo mučio u Igalu, ali je u nastavku opravdao ulogu favorita.

Japanac Ju Horike je spasio Ulcinjane – pogodio je u 51.minutu i to je bio njegov prvi gol u prvenstvu, a pobjedu je potvrdio Anđelo Rudović u 72. minutu.

Kom i Grbalj SU odigrali 1:1. Zanimljiv meč donio je dosta uzbuđenja u finišu.

Prvo je gol za Zlatičane u 78. minutu postigao Vladimir Perišić sa bijele tačke, dok je izjednačenje Grblju i bod svom timu donio rezervista Nikola Stanišić u 87. minutu.